W trakcie zawodów zawsze jest tak, że zwycięzca otrzymuje stosowne wynagrodzenie swojego trudu. Nagroda ma najróżniejsze formy, bo i różne są konkursy, zawody i wyścigi. Często daje się w takich sytuacjach nagrody materialne, np. drogi sprzęt elektroniczny, kosztowne bilety na atrakcyjne wyjazdy. Są to rzeczy, o które naprawdę trzeba się dobrze postarać.

Grawerowana statuetka dla drużyny

Im nagroda jest kosztowniejsza, tym więcej osób chce w zawodach brać udział. Jeśli chodzi o zawody sportowe, najczęściej jakimkolwiek nagrodom towarzyszy dyplom lub grawerowana statuetka. Dla zwycięskiej drużyny staje się to pamiątką po wziętym w wyścigu udziale. O ile w innych konkursach czy zawodach nagrodom nie muszą towarzyszyć tego typu dodatki, tak w sporcie ma to naprawdę duże znaczenie.

Dyplom jest dobrze odbierany, jednak to grawerowana statuetka robi największe wrażenie. Najlepsze jest w niej to, że już na pierwszy rzut oka widać, że to właśnie dana drużyna na nią zasłużyła. Prezentuje się elegancko, bardzo przy tym stylowo. Dobrze wykonana będzie w idealnym stanie latami, co o dyplomie trudno jest powiedzieć. Z kolei koszty wykonania grawerowanej nagrody nie są na tyle duże, by nie móc sobie na to pozwolić. Są to w gruncie rzeczy atrakcyjne ceny. Jeśli wciąż pod uwagę radość obdarowanej drużyny z tego, że takie statuetki otrzymała, to pieniądze nawet przestają mieć znaczenie.

Zastanawiając się nad tym, gdzie taką statuetkę znajdziemy, dobrze jest kierować się czasem oczekiwania. Nie wiemy przecież, jaka drużyna wygra, więc chcąc obdarować indywidualną statuetkę z grawerem specjalnie dla tej drużyny, musimy być błyskawiczni. Czas oczekiwania nie powinien przekroczyć maksymalnie 2-3 dni, kiedy to czasem daje się czas na ogłoszenie wyników oficjalnie w trakcie większej gali.