Grawerowany prezent z okazji świąt w formie szklanej statuetki to hit, który koniecznie musisz sprawdzić. Jeśli brakuje Ci pomysłu na prezent na święta dla swoich bliskich, to daj się zainspirować naszymi propozycjami. Szklane statuetka serce to świetny wybór dla każdego – zarówno członków rodziny, jak i przyjaciół lub ukochanych. Jego największą zaletą jest możliwość dopasowania prezentu pod osobę, którą nim obdarujemy.

Szklane statuetka serce to wyjątkowy prezent na święta

Szklane statuetka serce wyraźnie różni się od tego, co proponują dzisiaj sklepy. Ma ona nad nimi przewagę, bo jest prezentem ponadczasowym. Nawet za kilka lat ci, których nią obdarujemy, będą się cieszyć na wspomnienie tej chwili. Wykonana z wysokiej jakości materiałów jest eleganckim prezentem na poziomie, dzięki czemu może zostać podarować zarówno babci, jak i koleżance. Choć obie oczekiwać będą od nas prezentu w innym stylu, to szklane statuetka serca sprawdzi się świetnie w obu przypadkach.

Jak to możliwe? Rzecz w tym, że grawerowany prezent można dopasować do tego, komu go dajemy. Tekst umieszczony na statuetce może być zarówno żartobliwy, jak i utrzymany w poważnym tonie. Dla babci możemy zdecydować się na tekst zawierający życzenia z okazji Świąt i Nowego Roku, dla koleżanki wymyślić zabawny wierszyk, który będzie mogła podziwiać każdego dnia.

Grawerowany prezent w eleganckim etui

Kolejną zaletą prezentu jest to, że dostajemy go od razu z eleganckim etui, które pozwoli nam pozbyć się zmartwień o to, w co zapakujemy nasz prezent. Dodatkowo pozwoli osobie, której damy serce ze szkła, na jego bezpieczne przewiezienie do domu. Tym, którzy do pokonania mają wiele kilometrów, na pewno ułatwi to transport prezentu. Co ważne, prezent na święta zapakowany w takie gustowne etui zrobi dobre pierwsze wrażenie, które jest nie mniej ważne dla ogólnego odbioru naszego prezentu. Również jakość, w której wykonane zostało serce, oraz technologia, pozwalająca na wykonanie napisu w wysokiej jakości, przyczyni się do lepszego odbioru prezentu.