Grawerowany prezent statuetka czyli elegancka statuetka wykonana z wysokiej jakości kryształu. Tworzona jest ona w kształcie serca, by podkreślić nasze uczucie, które żywimy do obdarowanej nią osoby. Dla dodania jej funkcjonalności statuetka wzbogacona została o zegarek. W ten sposób nie musimy się martwić o to, że nasz prezent na święta będzie zapomniany. Zegarek spowoduje, że postawiona w kuchni lub w salonie na półce będzie stale widoczna, a wybrana przez nas osoba na pewno często będzie na nią zerkała.

Pomysł na prezent na święta – statuetka serce z zegarem

Statuetka serce z zegarem sprawdza się doskonale z wielu różnych okazji, lecz to właśnie teraz z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, statuetka dostępna jest w atrakcyjnej, niższej cenie. Warto wykorzystać tę promocję, by uszczęśliwić prezentem bliską nam osobę.

Dla kogo najlepiej sprawdzi się na prezent na święta?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, ponieważ zależy od tego, kogo darzymy uczuciem miłości, przywiązania czy sympatii. Świetna będzie zarówno dla rodziców czy dziadków, jak i też dla rodzeństwa lub przyjaciółki. Wiele osób decyduje się na to, by podarować ją właśnie przyjaciołom, jako wyraz ich sympatii. Grawerowany prezent ma tę wielką zaletę, że może zawierać dokładnie taki tekst, jaki sobie zażyczymy. W ten sposób niekoniecznie musi znaleźć się na sercu wyznanie miłości. Równie dobrze może to być akt przyjaźni.

Grawerowany prezent statuetka dla rodziny, przyjaciół i pracowników

Ta uniwersalność wprowadzonego na statuetkę serce z zegarkiem powoduje, że część osób decyduje się nawet na to, by statuetkę uczynić prezentem podarowanym swoim pracownikom z okazji Świąt. Dla tych, którzy pracują w firmie od lat, będzie to na pewno wyjątkowym prezentem, który wyróżni się wśród często spotykanych kubków lub po prostu przekazywanych premii finansowych.