Grawerowany prostokątny korek zatyczka do butelki to uniwersalny prezent, któremu możemy nadać wyjątkowe, spersonalizowanego charakteru. Będzie doskonałym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju ważne okazje, np. urodziny, imieniny, rocznice ślubu. W ten sposób możemy wyrazić naszą wdzięczność bliskiej osobie i podkreślić, jak bardzo jest dla nas ważna.

Grawerowane prezenty tym różnią się od pozostałych, że mają na sobie imię osoby, której dajemy prezent, życzenia dobrego specjalnie na daną okazję oraz często słowa, których sens znamy często tylko my i bliskiej nam osoby. Ich urok kryje się więc w możliwości stworzenia prezentu będącego zarazem pamiątką na całe życzenie, wspomnieniem cudownych chwil, które razem z tymi osobami spędziliśmy.

To właśnie dlatego tak często grawerowany prostokątna zatyczka wybierają dzieci, które chcą w ten sposób wyrazić swoją miłość i wdzięczność rodzicom za trudy wychowania. Zdarza się też, że korek daje się dziadkom z tych samych zresztą powodów. Niezależnie jednak od tego, dlaczego i komu ten prezent dajemy. Zawsze mamy pewność, że osoby te poczują się tego dnia wyjątkowo. Dobrym pomysłem jest też umieszczenie daty, która przypominałaby albo o dniu, w którym dajemy prezent, albo o dniu, które jest z jakichś względów ważne, np. data ślubu.

Grawerowany prostokątny korek zatyczka do butelki to sprawdzony prezent

Popularnym prezentem jest alkohol. Często daje się dobre trunki w formie prezentu, by były one prezentem praktycznym, możliwym do wykorzystania w chwili ważnych okazji. By jednak sprawić, że prezent ten stanie się wyjątkowy, warto dodatkowo podarować korek/zakrętkę jako grawerowany prezent. Mamy wtedy pewność, że nawet wtedy, gdy alkohol zostanie wypity, wciąż pozostanie obradowym upominek, który będą mogli wykorzystywać przez kolejne lata.

Warto zaznaczyć, że prezent ten wykonany został z kryształu, co czyni go bardzo eleganckim i pięknym w swojej doskonałości. Gumowa uszczelka zapewnia bezpieczeństwo, że alkohol nie wyleje się. W ten sposób możemy bez obaw przechowywać nasz alkohol np. w skrzynkach na wino, gdzie butelki często nie stoją pionowo, lecz ułożone są poziomo.

Na jaki grawer się zdecydować?

Dopasujmy grawer do danej okazji. Dopiszmy tam imię osoby, której dajemy ten prezent, również nasze imię i ważną datę. Zróbmy to tak, by korek przypominał obdarowanej osobie o ważnej dla niej chwili i aby czuła, że to wyjątkowy prezent, tworzony z myślą właśnie o niej.

Wysoka jakość wykonania produktu daje nam pewność, że grawer wykonany zostanie ze 100% starannością. Dzięki temu nie tylko będzie się to prezentowało estetycznie, ale i pozostanie trwałe na wiele kolejnych lat.