Grawerowany prostokątny kryształ na prezent wzbudza emocje – niejednokrotnie wzrusza, przynosi radość i wspaniałe wspomnienia. Drogocenny kryształ staje się wyjątkowy poprzez możliwość wykonania na nim odpowiedniego grawera. Możemy umieścić tam życzenia, podziękowania, wyrazić swoje najgłębiej skrywane uczucia. Niezależnie od tego, na co się zdecydujemy, mamy pewność, że słowa przekazane w taki sposób zawsze będą robiły lepsze wrażenie od standardowych kartek itp.

Grawerowany prostokątny kryształ na prezent to doskonały pomył na upominek dla pracownika

Nic więcej dziwnego, że grawerowany prezent w postaci prostokątnego ksyształu tak świetnie nadaje się na prezent dla pracownika. Wiele osób z jego pomocą pragnie wyrazić gratulacje, kiedy kryształ przekazywany jest z okazji awansu pracownika na wyższe stanowisko w firmie. Częst staje się też formą podziękowania za lata spędzone w danym miejscu lub jest także wyrazem szacunku w momencie, kiedy zaufany pracownik odchodzi na emeryturę. Wielu właścicieli firm stosuje ten rodzaj wyróżnienia zamiast dyplomu.

Zaletą kryształtu jest to, że jako prezent dla pracownika sprawdza się lepiej i na dłużej. Wzbudza więcej emocji, pozytywnie zaskakuje i zachowuje swój oryginalny wygląd przez wiele kolejnych lat. Ze względu na wysoką jakość kryształu maleją też szanse na to, by kryształ się stukł. Ustawiony na półce cieszy więc oko i jednocześnie wprawia w radosny nastrój.

Wyszukany pomysł na prezent dla szefa

Tak, jak kryształ może być prezentem dla pracownika, tak też doskonale sprawdzi się jako prezent dla szefa. Możemy w ten sposób wyrazić naszą wdzięczność, na zawsze utrwalić w krysztale podziękowania za lata wspólnej pracy. Prezent dla szefa często przekazywany jest w momentach, kiedy szef przechodzi na inne, wyższe stanowisko, lub do innego działu. Wtedy pracownicy wspólnie składają się na prezent dla niego, wybierając właśnie tego typu prezenty.

Grawerowany prezent to pewność dobrego wyboru

Grawrowany kryształ tym różni się od przeciętnych statuetek lub dyplomów, że swoje piękno kryje w połączeniu dowolnych słów z ich trwałością. Już na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie wyjątkowego i to nie bezpodstawnie – jest on przecież wykonywany na specjalne zamówienie, a słowa, które mogą się na krysztale znaleźć, są dowolnie wybierane.
To znaczy, że mogą tam być nie tylko imiona osób, którym dajemy ten prezent, ale i dowolne życzenia/podziękowania/wyrazy szacunku. Możemy za pomocą grawerowanego kryształu przekazać wszystko to, co chcemy. Grawerowany prezent może być więc alternatywa dla gotowych statuetek, które mają już określony tekst. Będzie świetnym rozwiązaniem wtedy, kiedy poszukujemy prezentu dla szefa w ramach mniej popularnych okoliczności.