Kryształowy medal z grawerem jako prezent podziękowania dla rodziców to doskonały pomysł, który sprawdzi się w formie oryginalnego podarunku. Tego szczególnego dnia, jakim jest dzień naszego ślubu, celebrujemy nie tylko naszą miłość, ale i jednocześnie początek nowej drogi, formalne odejście z rodzinnego domu. Nic więc dziwnego, że w tym wszystkim pojawia się myśl o wynagrodzeniu rodzicom całego trudu, który włożyli w naszego wychowanie. By im podziękować, często zdobywamy się na coraz bardziej oryginalne pomysły. My zalecamy kreatywne rozwiązanie, które na pewno pozytywnie ich zaskoczy i stanie się pamiątką na całe życie.

Co ważne, kryształowy medal to wyjątkowe podziękowania dla rodziców, które tworzone są z myślą o nich. Jak każdy grawerowany prezent budzi poczucie wyróżnienia, wdzięczność i wzruszenie. Jeśli chcemy wynagrodzić rodziców za lata wychowania nas czymś wyjątkowym, to wybierzmy medal, który dzięki swojej wysokiej jakości pozostanie z nimi na lata.

Dlaczego warto wybrać kryształowy medal z grawerem na podziękowania dla rodziców?

Przede wszystkim dlatego, że jest elegancki, pomysłowy i wyjątkowy. Znamy przecież to powiedzenie, że „ktoś spisał się na medal”. Niewątpliwie nasi rodzice spisali się na niego doskonale, zasługują na taką formę wyróżnienia ich tego szczególnego dnia. Podziękowania dla rodziców w formie kryształowego medalu to pamiątka na całe życie. Trwałość tego produktu zawdzięczać możemy wysokiej jakości wykonania, najnowszym technologiom oraz sprawdzonym materiałom.
Nadruk na medalu wykonany jest w taki sposób, by nie schodził po czasie, lecz pozostawał na zawsze. Użyto tutaj metody lasera CO2, gwarantującego trwałość na bardzo długi czas. To, co umieścimy na medalu, zależy od naszej fantazji. Możliwe do zrealizowania są nie tylko napisy, ale i proste rysunki, np. serc czy obrączek. Warto wykazać się w tym przypadku kreatywnością, bo rodzice na pewno docenią dopasowanie medalu do nich. Nie chodzi tu o zaskakujące teksty, lecz po prostu coś, co niewątpliwie będzie kojarzyło się właśnie z nimi.

Pełen komplet – grawerowany prezent w eleganckim opakowaniu wraz ze wstążką

Do kryształowego medalu dołączona jest czerwona wstążka. Klasycznie piękna i w swym wyglądzie doskonała. Jej średnica wynosi 60 mm, grubość zaś 8, a długość aż 800. W komplecie znajduje się wcześniej przygotowany, grawerowany prezent (medal) oraz wstążka i estetyczne opakowanie. Całość możemy podarować bliskiej osobie bez stosowania dodatkowych opakowań.