Niebieski kryształowy smoczek to dobry prezent na chrzciny dla małego dziecka, który zostanie z nim przez wiele kolejnych lat, stając się doskonałą pamiątką również na dorosłe lata życia i przypominając o tym ważnym dla każdego małego dziecka wydarzeniu.

To dobre rozwiązanie dla chrzestnych, którzy szukają drobnego upominku. Kryształ nie mniej ceniony jest niż złoto, dlatego robi podobnie spektakularny efekt. Jeśli wiemy, że drugi rodzic chrzestny już zobowiązał się do kupna łańcuszka z medalikiem, my możemy wybrać coś mniejszego.

Pamiątka chrztu w formie kryształowego smoczka jest o tyle wspaniała, że stworzona z myślą o chrzczonym dziecku. Gdy dorośnie, będzie wiedziało, że prezent tworzony był specjalnie dla niego lub dla niej. Zadecyduje o tym specjalny grawer, który możemy umieścić na opakowaniu. Elegancka tabliczka wewnątrz pomieści nasze życzenia oraz dodatkowe miłe słowa.

Pamiątka chrztu a życzenia – co napisać wewnątrz?

Najlepiej sprawdzą się życzenia, które dziecko przeczyta w późniejszych latach. Tradycyjnie życzy się wszystkiego dobrego w dalszym życiu, dużo szczęścia i pomyślności. Jeśli nie czujemy się wystarczająco kreatywni do stworzenia własnych życzeń, możemy posłużyć się jednym z pięknych wzorów do wyboru. Warto jednak w całość wpleść akcent, który spowodowałby, że dziecko będzie miało poczucie, że pamiątka chrztu należy właśnie do niego. Zazwyczaj graweruje się datę chrztu oraz imię dziecka.

Niebieski kryształowy smoczek jako prezent na chrzciny wysokiej jakości

Tym różnić się będzie od innych prezentów na chrzciny, że stanie się pamiątką na wiele kolejnych lat, śmiało powiedzieć można, że do końca życia. Nie zniszczy się, nie straci swego uroku. Większość prezentów staje się z czasem dla dziecka niepraktycznych, np. ubranka czy zabawki. Choć cieszą one dziecko w tym właśnie momencie, ułatwiają wiele rodzicom, to nie pozostawiają pamiątki, którą każdy z nas chciałby posiadać.

Kryształowy smoczek to zatem elegancka pamiątka chrztu na całe życie. Prezent, który wzbudzi wzruszenie za kilka lat, przypadnie do gustu rodzicom i wyróżni ten ważny dzień na zawsze.

Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Elementy niebieskiego znajdziemy w smoczku dla chłopców, zaś dla dziewczynek przewidziany został odcień różowego. Warto przed zakupem wspomnieć, którą opcję wybieramy. Jeśli jesteśmy chrzestnymi dziewczynki, prezent na chrzciny warto dopasować do jej płci. Nie tylko sam kryształowy smoczek, ale i pozostałe elementy, za które może by być z racji tej roli odpowiedzialni.