Prezent na święta? Wciąż poszukujesz pomysłu i nie wiesz, co okazałoby się najlepsze dla Twoich bliskich, a wszelkie dotychczasowe pomysły zostały już przez Ciebie wykorzystane w minionych latach? Pozwól nam zaprezentować Tobie rozwiązanie, które okaże się doskonałe zarówno dla Twoich rodziców, dziadków, jak i przyjaciół – oto karafka do wina; wyjątkowa w swoim wykonaniu, a przy tym dająca możliwość jej spersonalizowania.
Karafki do wina wykorzystywane są w formie prezentów świątecznych nie od dziś. Te jednak, które Ci proponujemy, różnią się od tradycyjnych karafek zarówno kształtem, jak i wykonaniem. Jesteś ciekawy, czym całkowicie skradną Twoje serce?

Karafka do wina jako oryginalny pomysł na prezent na święta

Ta karafka podzielona została na trzy części, dzięki czemu nie tylko świetnie wygląda, ale również pozwoli na przechowywanie w niej trzech różnych alkoholi. Poszczególne elementy są od siebie oddzielone, lecz specyficzny układ poszczególnych elementów daje możliwość ich połączenia w całość. Świetnie sprawdzi się na prezent na święta, bo można na każdej z części wygrawerować dowolnie wybrane przez nas słowa. Jeśli nie brakuje nam pomysłowości, to z karafki uczynimy naprawdę coś wyjątkowego i oryginalnego. Co stanie się najlepszym otrzymanym przez daną osobę do tej pory prezentem.

Grawerowany prezent i pomysły na to, jaki tekst wybrać

Z okazji świąt mogą to być zarówno życzenia świąteczne oraz te, które składamy na Nowy Rok, jak i zabawne wierszyki, które rozbawią naszych przyjaciół. W wyborze możemy posłużyć się gotowymi pomysłami lub zdecydować na coś oryginalnego, co wymyślimy sami. Grawerowany prezent ma tę moc, że z pewnością uwolni pokłady naszej kreatywności. Szybko zamienimy zwykłą karafkę do wina w zestaw do zadań specjalnych.

Wystarczy na każdej z poszczególnych części wygrawerować okazje, w którym można się napisać danego alkoholu, a karafka będzie niczym zestaw pierwszej pomocy w chwilach kryzysu. Dla przyjaciółki lub przyjaciela możemy przygotować właśnie takie teksty, opierając się na zabawnych sytuacjach.