Szklana statuetka z etui to idealna forma prezentu dla bliskich nam osób. Sprawdzi się jako prezent dla rodziców, przyjaciół czy pracowników. Doskonała zawsze wtedy, gdy chcemy w specjalny sposób wyróżnić ważną dla nas osobę.

Szklana statuetka z etui – z jakiej okazji możemy podarować bliskim grawerowany prezent?

Statuetki mniej sprawdzają się jako prezenty urodzinowe, a bardziej jako prezenty z okazji rocznic, np. przeprowacowanych na danym stanowisku lat (w przypadku pracownika), lub w formie podziękowania (tu doskonałym przykładem jest prezent dla rodziców w dniu ślubu).

Grawerowany prezent oraz jego wyjątkowość

Grawerowany prezent, jakim jest szklana statuetka z etui, to prezent tworzony z myślą o danej osobie. Zachwyca możliwość spersonalizowania go w dowolny sposób. Szklana statuetka może zawierać dowolnie wybrany przez nas napis – życzenia, rodzaj podziękowań lub wyrażenia uczuć.

Niezależnie od tego, komu podarujemy statuetkę, zawsze będziemy mieli pewność, że osoba ta czuje się w ten sposób wyróżniona. To magia prezentów, które tworzone są z myślą o osobach, dla których są przeznaczone.

Wysokiej jakości szkło, które zachwyci obdarowaną nim osobę

Grawerowany prezent ma tę właśnie moc, że nigdy nie jest przypadkowy i nigdy nie sprawia wrażenia kupionego na ostatnią chwilę czy nieprzemyślanego. Szybki rzut oka na szklaną statuetkę zdradza, że jest to prezent wysokiej jakości.

Co dodatkowo w tym przypadku ważne, statuetka jest dodatkowo wzbogacona o etui, prezent dzięki temu nabiera eleganckiego wyglądu. Zyskuje też odpowiednią dla niego ochronę, dzięki której możemy czuć się spokojnie, że statuetka nie tylko będzie dobrze przechowywana, ale już w trakcie przekazywania jej drugiej osobie wzbudzi ona zachwyt.

Prezent dla rodziców oraz pamiątka ważnych wydarzeń

Prezent dla rodziców przekazany w takiej formie, np. z okazji ich rocznicy ślubu, najpierw zainteresuje pięknym opakowaniem go, które już na samym początku zdradza, że we wnętrzu etui znajduje się drogocenny upominek, a następnie sprawi ogromną radość z powodu niego samego.

Szkło prezentuje się przepięknie, w połączeniu z wysokiej jakości grawerem daje poczucie otrzymania eleganckiego upominku. Za każdym razem, kiedy obdarowana szklaną statuetką osoba spojrzy na nią, przypomni się jej ta ważna chwila, w której otrzymała od nas ten prezent.